Купувати Львівський навантажувач чи імпортний?

Замовити дзвінок

Ім'я*

Телефон

Текст*

Введіть символи на картинці

captcha

Про компанію

 ТзОВ фірма “Елта-Л” зареєстрована в 1993 році.

Основний напрямок діяльності - проведення капітального ремонту та повної переробки (відновлення) навантажувачів виробництва Львівського заводу «Автонавантажувач».

Львівські навантажувачі являють собою універсальну підйомно-транспортну машину великої продуктивності, що здійснює захоплення, транспортування, підйом на необхідну висоту, укладання і штабелювання вантажу на складах, заводських дворах, будівельних майданчиках, морських і річкових портах, на залізничних станціях. Пристосовані для роботи у важких режимах, на відкритих територіях з нерівною поверхнею.

На автонавантажувачах встановлюються карбюраторний або дизельний двигуни з механічною передачею, гідрооб’ємний рульовий привід, що забезпечує легкість управління, система пониження токсичності відпрацьованих газів.

Автонавантажувачі можуть працювати з різними швидкознімними пристосуваннями: вилковими підхватами, консольною стрілою і ковшевим захопленням на 0,5-1,0 куб.м.

Наше підприємство проводить модернізацію Львівських автонавантажувачів з установкою дизельного двигуна Д-243 замість карбюраторного двигуна ГАЗ 52-04. Це дозволяє значно знизити витрати на обслуговування та експлуатацію автонавантажувача. Доступність запчастин і відсутність складної гідростатичної трансмісії дозволяє проводити ремонт власними силами.

 ”Елта-Л” забезпечує оригінальними запчастинами, необхідними для ремонту та обслуговування техніки. Ви можете замовити будь-які комплектуючі, які будуть відправлені Вам в найкоротші терміни (доставка по Україні до 2-х днів).

Постійні клієнти отримують індивідуальні знижки і мають можливість користуватися відстрочкою платежу.

Проводимо капітальний ремонт автонавантажувачів торгових марок BALKANCAR, TOYOTA, MITSUBISHI, NISSAN включаючи ремонти двигунів.

Здійснюємо поставку будь-яких запчастин до імпортної техніки під замовлення.

Виробляємо постачання техніки і запчастин до країн СНД.

З 2010 року наше підприємство є офіційним представником з сервісного обслуговування вантажної і складської техніки торгової марки MITSUBISHI FORKLIFT TRUCKS .

Продукція сертифікується в Державному комітеті України з питань технічного регулювання та споживчої політики, що підтверджується Сертифікатами Відповідності Державної системи сертифікації УкрСЕПРО.

 Наша адреса: 79041 , м.Львів, вул.Окружна, 57 А

 Тел. +38 067 342 26 80
+38 050 317 07 60
+38 032 241 92 93
+38 032 241 92 94

  E – mail : elta@lviv.farlep.net